![](https://child.ua/wp-content/uploads/2016/03/Page_000021.jpg)
До Всесвітнього дня інформування про аутизм – 3 квітня 2016 року, о 14:00, на стадіоні ім.Баннікова, за адресою: пров. Лабораторний, 7 А, відбудеться благодійний футбольний матч «Парламентський кубок» між незвичайними збірними команд народних депутатів ВРУ та журналістів України.
Організатори матчу: Асоціація міжнародних і всеукраїнських ГО «Соціальний Захист», Федерація Футболу України та БФ «Розвиток футболу України.
Мета – привернути увагу громадськості до проблеми аутизму і допомогти особливим дітям – «дітям дощу» зібрати кошти в розмірі 200 тис. грн. на оснащення двох сенсорних кімнат в корекційному центрі «Примавера»: http://primavera-kiev.in.ua, який опікується дітьми з аутизмом.
Звертаємося до усіх небайдужих з проханням допомогти зібрати необхідну суму, через онлайн: https://www.liqpay.com/ru/checkout/step1/1458078914543434_28727527_LMMzkbBeFZOsoBwMv0Tb
або на рахунок Приват Банку:
Асоціація МВГО «Соціальний захист»
ЄДРПОУ/ДРФО 37954440
ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”
ЄДРПОУ 14360570,
код банку 320649,
р/р 26001052647435
З поміткою: добровільні пожертви
Сума зібраних коштів відображена на сайті організаторів: www.iasp.org.ua та спеціальній сторінці в Фейсбук: https://www.facebook.com/iasp.org.ua/?ref=hl
Зі своего боку ми обіцяємо Вам хороший футбол, унікальний склад команд, професійне судейство, цікаву програму для глядача й чудовий настрій.
Віримо, що спільними зусиллями та завдяки Вашій небайдужості і підтримці, «діти дощу» зможуть отримати усю освітню програму, яка необхідна для їхнього розвитку та навчання.
Ми запрошуємо всіх небайдужих долучитися до нашого благодійного турніру і подарувати особливим дітям можливість развиваться й навчатися. Просимо вас в цей день – Всесвітній день поширення інформації про аутизм, розповісти про дітей з аутизмом хоча б одній людині, одягти щось голубого кольору, зробити фото в голубому коляру і розмістити на своїй сторінці в соц.мережі, підсвітити фото профіля голубим, підтримати організації, які допомогають дітям з аутизмом. Щоб продовжити струмочок інформації, і щоб якомога більше людей дізналися про аутизм і цих особливих, загадкових, щирих, добрих дітей, дітей з аутизмом.
Детальніше про захід http://iasp.org.ua/football/
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)