1 червня – День захисту дітей!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG_5137-1152x460.jpg)
Команда Асоціації “CHILD.UA” вітає всіх причетних з Міжнародним Днем захисту дітей!
Ми від щирого серця дякуємо всім нашим друзям, партнерам та донорам за постійну допомогу і підтримку, саме завдяки вам можливі проекти Асоціації, спрямовані на допомогу дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Віримо, що допомога дітям – найкраща інвестиція в наше спільне майбутнє!
Як колись писав Антуан де Сент-Екзюпері – “Всі ми родом з дитинства”. Давайте завжди пам’ятати про це та докладати максимум зусиль, аби дитинство українських дітей було мирним, яскравим і найголовніше – щасливим.
Дивіться відео привітання від переможців фестивалю “Назустріч мрії”:
Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)