![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/09/autizm.jpg)
02.09.20 відбувся вебінар “Клієнти з аутизмом” в рамках програми Autism Friendly Space.
Спікер вебінару Анна Давиденко.
Захід мав великий попит, були зареєстровані громадські організації і благодійні фонди, школи і садочки, університети, медичні клініки, підліткові і дитячі клуби, реабілітаційні центри, школа плавання, ігрова кімната, видавництво, центр психічного здоров’я, художники, педагоги, психіатри, логопеди,та батьки.
Це оглядовий вебінар, на якому ми розглянули, як відрізнити людину з аутизмом від інших, шість правил надання послуг для таких людей та можливості співпраці.
Кілька організацій зацікавлені в продовженні навчання і ми вже вийшли до них на зв’язок та плануємо подальші тренінги саме для них.
Дякуємо всім, хто прийняв участь у вебінарі.
Відеозапис доступний на нашому YouTube каналі «Розділ F»
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)