![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/12/Kollazh-2.jpg)
Сьогодення диктує нові реалії. У зв’язку з карантином, пов’язаним з COVID-19, пандемія нанесла значну шкоду людям літнього віку, родинам, які й без того знаходяться на межі бідності, в яких є діти з інвалідністю…
Тож, команда Асоціації “CHILD.UA” завдяки допомозі Надзвичайного та Повноважного Посла Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні пана Й.В. Інж. Салема Ахмеда Аль-Каабі та його дружині пані Шейха Аль-Каабі в межах проєкту «Роздача теплих речей» надали допомогу 150 дітям, з 40-ка сімей, які потрапили в тяжкі життєві обставини, 2-ом дитячим будинкам сімейного типу та Територіальному центру соціального обслуговування Деснянського району, де на обліку перебуває 96 дітей з інвалідністю.
Від щирого серця дякуємо Посольству ОАЄ за співпрацю! Лише об’єднавшись ми можемо змінити цей світ на краще!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)