![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/Akvarel.png)
У 2019 р. “Akvarel” виступили партнерами благодійної акції Новорічний Марафон Добра. Нагадаємо, що #МарафонДобра стартував 15 грудня 2018 року у м.Києві, ТРЦ “Lavina Mall”, де відбувся благодійний концерт зірок української естради та фіксація Рекорду України. Юні відвідувачі заходу разом з художниками створили найбільшу в Україні розмальовку, розміром понад 70 квадратних метрів.
✅ До 30-річниці Дня Незалежності України, Асоціація CHILD.UA провела Всеукраїнський конкурс малюнків серед дітей з аутизмом «Україна очима дітей», де Акварель також виступила партнером, надала призи у вигляді сертифікатів номіналом у 500 грн. для 24 лауреатів конкурсу.
✅Akvarel – є соціально-відповідальною компанією, яка змінює свідомість громадян нашої країни по відношенню до діток, що потребують особливої уваги і турботи.
❤️Дякуємо за співпрацю та підтримку!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)