![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/05/photo_2020-05-04_13-34-00.jpg)
Соціальна ізоляція нанесла значну шкоду людям літнього віку, родинам, які і без того знаходяться на межі бідності, в яких є діти з аутизмом та ментальними розладами…
Тож, команда @Асоціація “Child.ua” на чолі з її президентом Євгенією Тимошенко підтримує родини харчовими наборами та закликає вас приєднатися до марафону добра!❤️
Ми вдячні всім, хто підтримує в цей нелегкий час українські родини, а саме щира дяка Эд Диксон (Ed Dickson), Overseas Director at Loads of Love Humanitarian Aid end Mission Society за благодійну пожертву в розмірі 4000 грн. на закупівлю харчів.👍 За два дні ми зібрали 45 харчових наборів та роздали нужденним. Але на обліку нашої організіціі налічується 200 родин, тож якщо ваша ласка долучайтесь до благодійності!
Як допомогти❓
Механіка проста👇
Ви перераховуєте благодійний внесок на р/р Асоціації на закупівлю харчового набору, який коштує 300 грн.
або…
Ви можете закупити харчовий набір і завезти до нашого офісу: м.Київ, вул.Турівська, 15, ☎️0504182825; (044)428-57-18
Долучайтесь! Не залишимо наших батьків на самоті!❤️
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)