“Child.ua” провели тренінг «Взаємодія з сім’ями, які виховують дітей з аутизмом» для працівників Служб у справах дітей та сім’ї
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/03/1.jpg)
Сьогодні Анна Давиденко, керівниця програми Autism Friendly Space від Асоціації “Child.ua” провела тренінг «Взаємодія з сімями, які виховують дітей з аутизмом» для працівників Служб у справах дітей і сім’ї.
Під час тренінгу ми розглянули такі блоки:
Були представники всіх районних служб міста Києва. Від учасників ми побачили зацікавленість, бо в їх роботі часто зустрічаються діти з порушеннями розвитку і в тому числі з аутизмом. Соціальний захист стає все більш дружнім до людей з аутизмом.
Дякуємо за співпрацю
Служба у справах дітей та сім’ї КМДА
Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)