16 грудня в Пару розваг “Galaxy” Lavina Mall в рамках Марафону Добра, Асоціація “Child.ua” провела для дітей з аутизмом справжнє новорічне свято.
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/12/glavnaya.jpg)
Все почалося з солодких подаруночків🎁 від наших партнерів Lavina Mall, повітряних кульок, яскравої фото-зони. А потім вже дітей не можна було спинити, вони розважалися в “Динопарк”, стрибали на батутах, спробували “Ніндзя парк”, “Чашки”, “Дитячу американську гірку”. Діти та батьки отримали незабутні враження!😄👍
Це був дуже важливий час разом для батьків і для діточок.😉 Діти здружилися, а батьки не тільки з задоволенням супроводжували дітлахів на атракціонах але й самі занурилися в казкове дитинство😉.
Дякуємо фотографу Irina MJ, яка берігла найцікавіші моменти для кожного з нас!
Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)