Назад
“Відкрий своє серце для дружби” (Вікна СТБ)

2 квітня, у Всесвітній день поширення інформації про аутизм, стартував тематичний марафон AUTІSM FRIENDLY SPACE (AFS), який ініціювала Асоціація CHILD.UA на чолі з Євгенією Тимошенко. Він має на меті змінити ставлення суспільства до людей з аутизмом. Створення в Україні дружнього до аутизму середовища – одне з головних завдань марафону AUTІSM FRIENDLY SPACE (AFS).

У кінотеатрі «Оскар», що у ТРЦ Smart Plaza вже відбувся перший спеціальний кіносеанс для людей з аутизмом, під час якого звукові та світлові ефекти приглушені, адже люди з аутизмом вкрай чутливі до голосних звуків та яскравого світла.  Надалі такі кіносеанси «Оскар» проводитиме раз на місяць.

«Ми плануємо докорінно змінити ситуацію в Україні. Зараз ми впроваджуємо масштабну освітньо-інформаційну кампанію у суспільстві. Ми налагоджуємо зв’язки з кінотеатрами, супермаркетами, торговими та розважальними центрами. Запрошуємо співробітників таких закладів пройти наші тренінги – щоб вони були готові толерантно реагувати та допомагати людям з аутизмом. Будемо намагатися створити якомога більше місць дозвілля дружніх до людей з аутизмом, а саме: менша гучність звуку, менш яскраве світло, шумоізоляційні кімнати відпочинку та спеціальні кіносеанси», – зазначає президент та засновник Асоціації Євгенія Тимошенко.

Зокрема, 2 квітня у кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ «Smart Plaza») відбулася прем’єра соціального ролику за участі українських артистів, які закликали ставитися з розумінням до дітей з аутизмом. Цей ролик транслюватиметься перед сеансами у кінотеатрах «Оскар» та «Сінема Сіті», які долучилися до марафону.

Аби привернути увагу суспільства до проблем людей з аутизмом, також  організовано тематичну фотовиставку «Відкрий своє серце для дружби». У фотосесії взяли участь 50 дітей, 25 з яких – з аутизмом, а також дитяча фабрика зірок Тетяни Піскарьової. Фотовиставка розпочалася 2 квітня у ТРЦ “Smart Plaza” (пр-т Перемоги, 24), а далі продовжить свою роботу у колонній залі КМДА.

Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
Підтримати