Назад
Асоціація CHILD.UA підтримує нуждені родини та закликає вас приєднатися до Марафону Добра #гастропак

У зв’язку з COVID-19 cоціальна ізоляція нанесла значну шкоду всім. Особливо вразливими є люди літнього віку, родини, які знаходяться на межі бідності, в яких є діти з інвалідністю.
В такий час не можна залишатися осторонь та необхідно згуртуватися!

Починаючи з травня 2020 р. завдяки вашій допомозі ми змогли роздати нужденним родинам понад 500 пайків.
Наприкінці 2020 р., завдяки зібраним коштам на платформі dobro.ua, Асоціації CHILD.UA закупила харчові набори на сумму 9260 грн., 46 коп.
Всі перераховані кошти пішли на закупку харчових наборів для самотніх пенсіонерів та родин, які виховують дітей з інвалідністью, що знаходяться на обліку #childua і яких ви бачите на відео

Вартість одного харчового набору складає: 205 грн, 77 коп.
Що входить в набір:
⁃ Чай
⁃ макарони
⁃ Крупа пшенична
⁃ Рис
⁃ Олія
⁃ Тушонка
⁃ Паштет
⁃ Цукор
⁃ Печиво
⁃ Вологі серветки

Після новорічних свят, Кабінет міністрів запроваджує по всій Україні жорсткий карантин на 17 днів — з 8 по 24 січня 2021 року (включно), щоб запобігти поширенню коронавірусної.

Тож ми закликаємо кожного небайдужого згуртуватися та допомогти нужденним! Будемо вдячні за кожну гривню або продукти харчування для родин, що потребують допомоги!

Ви можете передати харчові набори за адресою: вул.Турівска, 15, оф.3, або переслати новою поштою 74 відділення, на імя Елена Корнелюк, моб.: 0504138350 або зробити благодійний внесок за посиланням: https://child.ua/donate/

Дякуємо, що вкотре підтримуєте #МарафонДобра #гастропак та стаєте частинкою команди #childua

 

Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
Підтримати