Назад
Cемінар «Академія батьків»

Хочете розвиватись, а заняття з дитиною забирають багато часу?

Як почати працювати, коли розвиток дитини є пріоритетом та ви не можете працювати за стандартним графіком?

Асоціація CHILD.UA запрошує родини, які виховують дітей з аутизмом та з іншими особливостями розвитку відвідати семінар «Академія батьків».

Академія батьків – це платформа, де батьки зможуть безкоштовно отримати практичні знання для додаткового/основного заробітку, приємні подарунки, прийняти участь у розіграші та отримати консультації.

Головна мета – натхнення батьків для подальшого розвитку і надання інструментів для роботи в різних сферах діяльності.

Спікери семінару – батьки, які досягли певного успіху в бізнесі, а також професіонали в різних сферах діяльності, а саме:

10:45 – 11:45 «Можливості з компанією  Oriflame». Валентина Танєєва.

12:00 – 13:30 «Перші кроки до дистанційної роботи. Скільки реально заробляти через інтернет?». Людмила Примакова.

14:30 – 16:30 «PR, Marketing, SMM». Анна Носок.

16:45 – 18:15 «Вільний графік плюс високий дохід: де шукати і що робити. Можливості кар’єри в страховому бізнесі». Борис Левченко.

18:15 – 19:45 «Способи заробітку в інтернеті, робота за допомогою соціальної мережі facebook». Тетяна Кобзарь.

 

Коли: 11 квітня 2020 р.

Де: м. Київ, Premier Hotel Lybid, пл.Перемоги, 1, зал «Галицький»

Обирайте участь в одній, декілька, або у всіх лекціях.

Вхід на семінар вільний, за попередньою реєстрацією:

https://forms.gle/8iR35kDh8oY34yXy8

 

До зустрічі!

 

Довідка

До Всесвітнього дня інформування про аутизм Асоціація CHILD.UA організовує низку заходів в рамках програми Autism Friendly Space, в тому числі – семінар «Академія батьків».

Програма Autism Friendly Space спрямована на підвищення обізнаності з питань аутизму та формування культури толерантного ставлення до людей з розладами аутистичного спектра (РАС).

В Україні існує проблема раннього виявлення та втручання, бракує досвіду, спеціалістів та інформації на всіх етапах подолання проблем у житті людей з особливостями психофізичного розвитку. Через це багато дітей та дорослих можуть стати не пристосованими до життя.

Крім того, в Україні майже не існує закладів, комфортних для людей з розладами аутистичного спектра. Багато сімей з дітьми змушені відмовлятися від відвідування громадських місць, що врешті призводить до ізоляції всієї родини. Батьки більшість часу займаются розвитком дитини та не можуть працювати за стандартним графіком.

Асоціація CHILD.UA, разом з іншими громадськими організаціями в Україні, працюють над створенням механізмів системного розв’язання цих проблем. Реалізуючи спільні проєкти, ми сприяємо захисту прав дітей та молоді з аутизмом, їх соціальній адаптації та інтеграції в суспільство.

Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
Підтримати